با رای قاطع مجمع: خوشنویس برای 4سال دیگر رئیس هیات هندبال استان ماند

مجمع انتخاباتی هیات هندبال استان یزد  با رای قاطع ، خوشنویس را برای 4سال دیگر به عنوان رئیس هیات هندبال استان انتخاب کرد. 

به گزارش روابط عمومی هیات هندبال استان یزد ، مجمع انتخاباتی هیات هندبال استان یزد با حضور مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ، ابوالفضل کارگر معاون توسعه ورزش و سید احمد هاشمی رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای این اداره کل و اعضاء مجمع در محل سالن کنفرانس  اداره کل ورزش و جوانان استان یزد برگزار شد.

ابوالفضل خوشنویس تنها کاندید برای تصدی پست ریاست هیات هندبال بود که موفق شد با کسب 14 رای از 14 آراء ماخوذه برای چهار سال دیگر به عنوان رئیس هیات هندبال استان انتخاب شود.

ابوالفضل کارگر معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: هندبال استان با برنامه ریزی ها و تلاش های انجام شده در جایگاه خوبی قرار دارد و توانسته در کشور به عناوین مختلف دست پیدا کند و در بحث پشتوانه سازی و توجه به رده های پایه نیز گام های خوبی برداشته شده است.

وی افزود: نباید به جایگاه فعلی هیات قانع بود و باید برای چهار سال آینده برنامه ریزی شود و با همکاری تمامی اعضاء این مجمع و دیگر اهالی هندبال ، این رشته بیش از پیش توسعه و گسترش پیدا کند.

لازم به ذکر است در پایان اعضاء مجمع به بیان نظرات ، مسائل و مشکلات خود پرداختند.